Speelschema wk 2014

Speelschema WK voetbal 2014

Op 6 december jongstleden is in Costa do Sauipe de loting voor het komende WK voetbal 2014 verricht. Resultaat van deze loting is onder andere dat Nederland het gaat opnemen in poule B tegen regerend wereldkampioen Spanje. De andere landen in de poule van Nederland zijn Australië en Chili. Hieronder kunt u het gehele speelschema WK 2014 bekijken:

Poulewedstrijden Oranje  WK 2014:

  • 13 juni 21.00 uur Nederlandse tijd: Spanje – Nederland in speelstad salvador
  • 18 juni 18.00 uur Nederlandse tijd: Australië – Nederland in speelstad Porto Alegre
  • 23 juni 18.00 uur Nederlandse tijd:  Nederland – Chili in speelstad: Sao Paulo

Eindelijk, het speelschema voor het WK 2014 in Brazilië is bekend. Hieronder staat per dag aangegeven welke wedstrijden er gespeeld worden. Alle speeltijden in het onderstaande schema zijn in Nederlandse tijd!

wk 2014 speelschema

wedden op WK

Datum
Thuis
Uit
Tijdstip&Stadion
Uitslag
Donderdag 12 juni
Groep A
Brazilië
Kroatië
22.00 uur, Sao Paulo
Voorspel de uitslag
Vrijdag 13 juni
Groep A
Mexico
Kameroen
18.00 uur, Natal
Voorspel de uitslag
Groep B
Spanje
Nederland
21.00 uur, Salvador
Voorspel de uitslag
Groep B
Chili
Australië
24.00 uur, Cuiaba
Voorspel de uitslag
Zaterdag 14 juni
Groep C
Colombia
Griekenland
18.00 uur, Belo Horizonte
Voorspel de uitslag
Groep D
Uruguay
Costa Rica
21.00 uur, Fortaleza
Voorspel de uitslag
Groep D
Engeland
Italië
24.00 uur, Manaus
Voorspel de uitslag
Zondag 15 juni
Groep C
Ivoorkust
Japan
03.00 uur, Recife
Voorspel de uitslag
Groep E
Zwitserland
Ecuador
18.00 uur, Brasilia
Voorspel de uitslag
Groep E
Frankrijk
Honduras
21.00 uur, Porto Alegro
Voorspel de uitslag
Groep F
Argentinië
Bosnië-Herzegovina
24.00 uur, Rio de Janeiro
Voorspel de uitslag
Maandag 16 juni
Groep G
Duitsland
Portugal
18.00 uur, Salvador
Voorspel de uitslag
Groep F
Iran
Nigeria
21.00 uur, Curitiba
Voorspel de uitslag
Groep G
Ghana
Verenigde Staten
24.00 uur, Natal
Voorspel de uitslag
Dinsdag 17 juni
Groep H
België
Algerije
18.00 uur, Belo Horizonte
Voorspel de uitslag
Groep A
Brazilië
Mexico
21.00 uur, Fortaleza
Voorspel de uitslag
Groep H
Rusland
Zuid-Korea
24.00 uur, Cuiaba
Voorspel de uitslag
Woensdag 18 juni
Groep B
Australië
Nederland
18.00 uur, Porto Alegre
Voorspel de uitslag
Groep A
Kameroen
Kroatië
21.00 uur, Manaus
Voorspel de uitslag
Groep B
Spanje
Chili
24.00 uur, Rio de Janeiro
Voorspel de uitslag
Donderdag 19 juni
Groep C
Colombia
Ivoorkust
18.00 uur, Brasilia
Voorspel de uitslag
Groep D
Uruguay
Engeland
21.00 uur, Sao Paulo
Voorspel de uitslag
Groep C
Japan
Griekenland
24.00 uur, Natal
Voorspel de uitslag
Vrijdag 20 juni
Groep D
Italië
Costa Rica
18.00 uur, Recife
Voorspel de uitslag
Groep E
Zwitserland
Frankrijk
21.00 uur, Salvador
Voorspel de uitslag
Groep E
Honduras
Ecuador
24.00 uur, Curitiba
Voorspel de uitslag
Zaterdag 21 juni
Groep F
Argentinië
Iran
18.00 uur, Belo Horizonte
Voorspel de uitslag
Groep G
Duitsland
Ghana
21.00 uur, Fortaleza
Voorspel de uitslag
Groep F
Nigeria
Bosnië-Herzegovina
24.00 uur, Cuiaba
Voorspel de uitslag
Zondag 22 juni
Groep H
Zuid-Korea
Algerije
18.00 uur, Porto Alegre
Voorspel de uitslag
Groep G
Verenigde Staten
Portugal
21.00 uur, Manaus
Voorspel de uitslag
Groep H
België
Rusland
24.00 uur, Rio de Janeiro
Voorspel de uitslag
Maandag 23 juni
Groep B
Australië
Spanje
18.00 uur, Curitiba
Voorspel de uitslag
Groep B
Nederland
Chili
18.00 uur, Sao Paulo
Voorspel de uitslag
Groep A
Kameroen
Brazilië
22.00 uur, Brasilia
Voorspel de uitslag
Groep A
Kroatië
Mexico
22.00 uur, Recife
Voorspel de uitslag
Dinsdag 24 juni
Groep D
Italië
Uruguay
18.00 uur, Natal
Voorspel de uitslag
Groep D
Costa Rica
Engeland
18.00 uur, Belo Horizonte
Voorspel de uitslag
Groep C
Japan
Colombia
22.00 uur, Cuiaba
Voorspel de uitslag
Groep C
Griekenland
Ivoorkust
22.00 uur, Fortaleza
Voorspel de uitslag
Woensdag 25 juni
Groep F
Nigeria
Argentinië
18.00 uur, Porto Alegre
Voorspel de uitslag
Groep F
Bosnië-Herzegovina
Iran
18.00 uur, SalvadorVoorspel de uitslag
Groep E
Honduras
Zwitserland
22.00 uur, Manaus
Voorspel de uitslag
Groep E
Ecuador
Frankrijk
22.00 uur, Rio de Janeiro
Voorspel de uitslag
Donderdag 26 juni
Groep G
Verenigde Staten
Duitsland
18.00 uur, Recife
Voorspel de uitslag
Groep G
Portugal
Ghana
18.00 uur, Brasilia
Voorspel de uitslag
Groep H
Zuid-Korea
België
22.00 uur, Sao Paulo
Voorspel de uitslag
Groep H
Algerije
Rusland
22.00 uur,CuritibaVoorspel de uitslag
Vrijdag 27 juni
Rustdag
Zaterdag 28 juni
AF 1
Winnaar groep A
Tweede groep B
18.00 uur, Belo Horizonte
Voorspel de uitslag
AF 2
Winnaar groep C
Tweede groep D
22.00 uur, Rio de Janeiro
Voorspel de uitslag
Zondag 29 juni
AF 3
Winnaar groep B
Tweede groep A
18.00 uur, Fortaleza
Voorspel de uitslag
AF 4
Winnaar groep D
Tweede groep C
22.00 uur, Recife
Voorspel de uitslag
Maandag 30 juni
AF 5
Winnaar groep E
Tweede groep F
18.00 uur, Brasilia
Voorspel de uitslag
AF 6
Winnaar groep G
Tweede groep H
22.00 uur, Porto Alegre
Voorspel de uitslag
Dinsdag 1 juli
AF 7
Winnaar groep F
Tweede groep E
18.00 uur, Sao Paulo
Voorspel de uitslag
AF 8
Winnaar groep H
Tweede groep G
22.00 uur, Salvador
Voorspel de uitslag
Woensdag 2 juli
Rustdag
Donderdag 3 juli
Rustdag
Vrijdag 4 juli
KF 1
Winnaar AF 5
Winnaar AF 6
18.00 uur, Rio de JaneiroVoorspel de uitslag
KF 2
Winnaar AF 1
Winnaar AF 2
22.00 uur, Fortaleza
Voorspel de uitslag
Zaterdag 5 juli
KF 3
Winnaar AF 7
Winnaar AF 8
18.00 uur, BrasiliaVoorspel de uitslag
KF 4
Winnaar AF 3
Winnaar AF 4
22.00 uur, SalvadorVoorspel de uitslag
Zondag 6 juli
Rustdag
Maandag 7 juli
Rustdag
Dinsdag 8 juli
HF 1
Winnaar KF 2
Winnaar KF 1
22.00 uur, Belo HorizonteVoorspel de uitslag
Woensdag 9 juli
HF 2
Winnaar KF 4
Winnaar KF 3
22.00 uur, Sao Paulo
Voorspel de uitslag
Donderdag 10 juli
Rustdag
Vrijdag 11 juli
Rustdag
Zaterdag 12 juli
Troostfinale
Verliezer HF 1
Verliezer HF 2
22.00 uur, BrasiliaVoorspel de uitslag
Zondag 13 juli
Finale
Winnaar HF 1
Winnaar HF 2
21.00 uur, Rio de JaneiroVoorspel de uitslag

wedden op WK

GROEP A
MATCH WANNEER STADION UITSLAG
1 12/06 22:00 Sao Paulo Brazilië - Kroatië
2 13/06 18:00 Natal Mexico - Kameroen
17 17/06 21:00 Fortaleza Brazilië - Mexico
18 18/06 00:00 Manaus Kameroen - Kroatië
33 23/06 22:00 Brasilia Kameroen - Brazilië
34 23/06 22:00 Recife Kroatië - Mexico
GROEP B
MATCH WANNEER STADION UITSLAG
3 13/06 21:00 Salvador Spanje - Nederland
4 13/06 00:00 Cuiaba Chili - Australië
19 18/06 21:00 Rio De Janeiro Spanje - Chili
20 18/06 18:00 Porto Alegre Australië - Nederland
35 23/06 18:00 Curitiba Australië - Spanje
36 23/06 18:00 Sao Paulo Nederland - Chili
GROEP C
MATCH WANNEER STADION UITSLAG
5 14/06 18:00 Belo Horizonte Colombia - Griekenland
6 14/06 03:00 Recife Ivoorkust - Japan
21 19/06 18:00 Brasilia Colombia - Ivoorkust
22 19/06 00:00 Natal Japan - Griekenland
37 24/06 22:00 Cuiaba Japan - Colombia
38 24/06 22:00 Fortaleza Griekenland - Ivoorkust
GROEP D
MATCH WANNEER STADION UITSLAG
7 14/06 21:00 Fortaleza Uruguay - Costa Rica
8 14/06 00:00 Manaus Engeland - Italië
23 19/06 21:00 Sao Paulo Uruguay - Engeland
24 20/06 18:00 Recife Italië - Costa Rica
39 24/06 18:00 Natal Italië - Uruguay
40 24/06 18:00 Belo Horizonte Costa Rica - Engeland
GROEP E
MATCH WANNEER STADION UITSLAG
9 15/06 18:00 Brasilia Zwitserland - Ecuador
10 15/06 21:00 Porto Alegre France - Honduras
25 20/06 21:00 Salvador Zwitserland - France
26 20/06 00:00 Curitiba Honduras - Ecuador
41 25/06 22:00 Manaus Honduras - Zwitserland
42 25/06 22:00 Rio De Janeiro Ecuador - France
GROEP F
MATCH WANNEER STADION UITSLAG
11 15/06 00:00 Rio De Janeiro Argentinië - Bosnia-Herzegovina
12 16/06 21:00 Curitiba Iran - Nigeria
27 21/06 18:00 Belo Horizonte Argentinië - Iran
28 21/06 00:00 Cuiaba Nigeria - Bosnia-Herzegovina
43 25/06 18:00 Porto Alegre Nigeria - Argentinië
44 25/06 18:00 Salvador Bosnia-Herzegovina - Iran
GROEP G
MATCH WANNEER STADION UITSLAG
13 16/06 18:00 Salvador Duitsland - Portugal
14 16/06 00:00 Natal Ghana - VS
29 21/06 21:00 Fortaleza Duitsland - Ghana
30 22/06 00:00 Manaus VS - Portugal
45 26/06 18:00 Recife VS - Duitsland
46 26/06 18:00 Brasilia Portugal - Ghana
GROEP H
MATCH WANNEER STADION UITSLAG
15 17/06 18:00 Belo Horizonte België - Algerije
16 17/06 00:00 Cuiaba Rusland - Zuid-Korea
31 22/06 18:00 Rio De Janeiro België - Rusland
32 22/06 21:00 Porto Alegre Zuid-Korea - Algerije
47 26/06 22:00 Sao Paulo Zuid-Korea - België
48 26/06 22:00 Curitiba Algerije - Rusland

Tijden zijn in Nederlandse tijd maar kunnen nog gaan veranderen. Bron: Fifa.com

wedden op WK